O FIRMIE

Firma Ciecholewski-Wentylacje sp. z o.o. istnieje na rynku od 1977 roku. Zajmujemy się produkcją oraz wykonaniem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Produkujemy elementy instalacji takie jak: przewody wentylacyjne, kształtki, nawiewniki, kratki wentylacyjne, okapy, nawiewy laminarne i inne. Materiały, których używamy do produkcji to różne rodzaje blach stalowych - czarna, ocynkowana, nierdzewna oraz blach z aluminium, miedzi, ołowiu. Dysponujemy dużym i elastycznym parkiem maszynowym. Naszą specjalnością są skomplikowane instalacje przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, stoczniowego a także instalacje w szpitalach, halach, biurach, centrach handlowych i salach widowiskowych.

Firma zdobyła doświadczenie w latach osiemdziesiątych. Dynamiczny rozwój nastąpił na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy po zrównaniu w prawie podmiotów gospodarczych, uzyskaliśmy dostęp do rynków zastrzeżonych dla firm państwowych. Firma zaczęła zdobywać rynek oraz wyspecjalizowała się w produkcji elementów instalacji wentylacyjnych.

W ciągu wielu lat nabyliśmy doświadczenie pracując na różnych obiektach i z rozmaitymi klientami. Nasze produkty mają zastosowanie we wszystkich gałęziach budownictwa, od budownictwa komunalnego do gałęzi przemysłu wspomnianych wcześniej. Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami. Cały czas inwestujemy w szereg nowoczesnych maszyn, urządzeń i oprogramowanie, które pozwalają nam na dużą elastyczność w przyjmowaniu zleceń i szeroki zakres zamówień.

Na terenie zakładu znajdują się: budynek biurowy, malarnia, magazyn i hale produkcyjne o łącznej powierzchni użytkowo-przemysłowej 10000 m², bogato wyposażone w komputery, maszyny i specjalistyczny sprzęt służący do obróbki metali oraz stołówka zakładowa o powierzchni 182 m².

W planach przewiduje się dalszą rozbudowę zakładu o nowy budynek biurowy oraz o centrum badawczo-rozwojowe - R&D Center.

Ciecholewski Wentylacje

Ciecholewski Wentylacje

Ciecholewski Wentylacje

Ciecholewski Wentylacje

Ciecholewski Wentylacje